nu gesloten
5

Eerstvolgende evenement

Spare ribs eten in made
Summervibes: Spare Ribs Avond!
Kom jij donderdagavond 6 juli bij ons genieten van de Spare Ribs Avond? Onbeperkt van het bot afvallende Spare Ribs! Mis het niet en reserveer via reserveringen@madamedelicieux.nl of bel naar 0162853135. Wij verheugen ons op je komst, tot dan!
06 juli 2023 Alle evenementen

Olijfolie, azijnen en likeuren

Delicatessen

Madame Délicieux heeft verschillende olijfolie, azijnen en likeuren van de tap. We hebben flesjes in verschillen soorten en maten én je kunt ze hergebruiken. Dat is goed voor jou en voor het milieu.


Azijnen
  • Champagne-azijn: heerlijk bij alle soorten vis en vooral om je oesters mee te besprenkelen.
  • Mango-azijn: mango en kip is dé perfecte combinatie. Gebruik de azijn om je kip een mango smaak te geven of gebruik heb in je kipsalade. Wist je dat azijn je vlees een stuk malser maakt? Dat is dubbel winnen!
  • Dadel-vijgen balsamico: een ware smaaksensatie met geitenkaas of bij een kaasplankje. Je salade geeft je een echte boost! En bij het kaasplankje heb je iets bijzonders;) 


Olijfolie

  • Olijfolie: onze huisolie is een Griekse olijfolie gemaakt van de eerste, koude persing van Griekse olijven. Lekker door je salade, om mee te bakken of om je brood in te dippen.

  • Pittige kruidenolie: smaakt bijvoorbeeld heerlijk in de burrata, in een Aziatische kipsalade en is ontzettend lekker om je bruschetta een extra pitje te geven.

  • Knoflookolie: bakken in olijfolie is heerlijk, maar bakken in olijfolie met knoflook is goddelijk! Je kunt de olijfolie tevens gebruiken voor in je pastasaus of voor over je pizza. Een uitvinding voor de knoflookfanaten.


Likeuren

Onze likeur van de tap wisselt regelmatig. Op dit moment tappen we Amarula, een Zuid-Afrikaanse likeur. Amarula is gemaakt van suiker, room en de vrucht van de Marulaboom, die ook wel bekend staat als de ‘olifantenboom’. De legende ging dat olifanten dronken werden na het eten van Marulavruchten.


Madame’s favoriet:
  • Olie: Pittige kruidenolie.
  • Azijn: Mango-azijn
  • Likeur: Amarula.

Reserveren

Wij zijn geopend van woensdag tot en met zondag!
Let op: alleen in het weekend op vrijdag, zaterdag en zondag draaien wij diner.

Overdag tijdens spits momenten is het lastig voor ons om de reservering mail bij te houden.
Mocht u van ons geen persoonlijke mail terug ontvangen met een bevestiging bel ons dan eventjes op om verzekerd te zijn van een plaatsje.
Voor welke dag wil je reserveren?
Kom je gezellig dineren, lunchen of kies voor een arrangement
Hoelaat wil je komen?
Met hoeveel personen kom je eten?
Wat is jouw voor- en achternaam?
Wat is jouw e-mailadres?
Wat is jouw telefoonnummer?
Zijn er dingen belangrijk om te melden?
Locatie
Nieuwstraat 53
4921 CV Made

Openingstijden
  • Maandag Gesloten
  • Dinsdag Gesloten
  • Woensdag 10:00 t/m 17:00 uur
  • Donderdag 10:00 t/m 17:00 uur
  • Vrijdag 10:00 t/m 22:00 uur
  • Zaterdag 10:00 t/m 22:00 uur
  • Zondag 10:30 t/m 21:00 uur

Volg ons

@madamedelicieux

Eerstvolgende evenement
Summervibes: Spare Ribs Avond!
Kom jij donderdagavond 6 juli bij ons genieten van de Spare Ribs Avond? Onbeperkt van het bot afvallende Spare Ribs! Mis het niet en reserveer via reserveringen@madamedelicieux.nl of bel naar 0162853135. Wij verheugen ons op je komst, tot dan!
06 juli 2023
Spare ribs eten in made
Ogenblik geduld a.u.b.